O-nama

Unicom d.o.o. specijalizirana je tvrtka za opskrbu uredskom opremom i potrošnim materijalom. Široki spektar uredskog materijala i opreme, te agilnost i pouzdanost u svakodnevnom radu sa stotimana korisnika profilirale su nas u jednog od najpoželjnijih partnera u navedenom segmentu poslovanja.

U mogućnosti smo servisirati sve potrebe za uredskim materijalom, priborom i potrepštinama, potrošnom robom, pa čak i informatičkom opremom za male, srednje i velike tvrtke primarno na području sjeverozapadne Hrvatske, no nisu nam strani niti klijenti diljem Hrvatske koji su prepoznali Unicom kao pouzdanog partnera.

Možemo osigurati sve potrebe za uredskim materijalom, priborom i potrepštinama za male,srednje i velike tvrtke.

• Matični podaci

• site-img28
  • Unicom društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu na veliko i malo / Unicom d.o.o. (skraćeni naziv).

• Matični broj subjekta (MBS): 070039194

• Osobni identifikacijski broj (OIB): 85124006354

• Društvo je registrirano u Trgovačkom sudu u Varaždinu.

• Sjedište/adresa: Travnička-Jug 1, 40000 Čakovec, Hrvatska

• Temeljni kapital: 20.000,00 kuna